referans

    Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetlerimiz için kullanacağımız araçlar çelik kasalı ve üstü kapalı olan araçlardır. İçerisi tam donanımlı olan araçlarımızı taşınmaya yönelik olarak hazırlamaktayız. Eşya ve koli yerleştirme için özel bölümleri olan araçlarımızda eşyaların sarsıntıyla kırılması ve yıpranması söz konusu değildir.
    Firmamıza ait olan araçlarımızın gerekli bakımlarını vaktinde yaparak oluşabilecek hasara karşı korumaktayız. Araçlarımıza gösterdiğimiz özen kadar kullanacak olan elemanımızın da gerekli tecrübeye sahip olması gerekir. Eşya taşırken aracın en uygun şekilde sürülmesi gerekmektedir. Fazla hız yapıldığında veya tümseklerden geçildiğinde uygun şekilde sürülmeyen araç içerisindeki eşyalar zarar görmektedir.
    Çalışma öncesi gerekli eğitimi alan şoförlerimiz sayesinde eşyalarınız korunmaktadır. Taşınma sonrasında araçlarımız temizlenerek eşya taşımaya uygun olacak şekilde bırakılmaktadır.

konya evden eve taşımacılık | konya evden eve nakliyat | konya evden eve nakliye | konya evden eve taşıma | konya evden eve